robot-vysavac.sk

ETA eBAG HYGIENIC 9600 68010, 5ks

Často hľadaný tovar ETA eBAG HYGIENIC 9600 68010, 5ks od značky s dlhou tradíciou ETA pohodlne získate na našich stránkach teraz za extra cenu! Výhodne teraz u nás za 8,66 EUR.
EAN: 8590393258147
ETA eBAG HYGIENIC 9600
Overiť dostupnosť »
Značka: ETA
8,66 EUR

Popis produktu

Originálne vrecká ETA vyrobené z viacvrstvovej netkanej textílie s objemom 4 l, doplnené hygienickým uzáverom.
Vysoká miera filtrácie splňuje požiadavky pre špičkovú kvalitu vysávania. Vysoká pevnosť, odolnosť proti roztrhnutiu alebo nasatiu zvyškových tekutín.
Použiteľné pre všetky vysávač zhodné s prírubou č. 11 ETA UniBag.

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vsatí vody – nasiata zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.