robot-vysavac.sk

Fén Dyson Supersonic (Čierna/Nikel)

Veľa predávaný produkt Fén Dyson Supersonic (Čierna/Nikel) od kvalitnej značky Dyson ľahko môžete získať zrovna výhodne. Na našich stránkach za 449 EUR.
Fén Dyson Supersonic (Čierna/Nikel)
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
449 EUR

Popis produktu

Na získanie darčeka je potrebné sa registrovať. Ako na to je uvedené v dokumente s záložke Návod.Oficiální distribuce pro ČR a SR se zajištěním záručního i pozáručního servisu.

Unikátna konštrukciaDyson Supersonic je revolučný fén, ktorý vyvoláva vášne. Je totiž navrhnutý profesionálmi pre tých, ktorý v starostlivosti o vlasy nechcú robiť kompromisy. Konvenčný systém Dyson prevrátil naopak a motor uložil do rukoväti. Zmena ťažiska pozitívne ovplivnila rozloženie hmotnosti aj tvar sušiča. Sušič vlasov Dyson Supersonic™ je dodávaný s magnetickými nástavcami, ktoré sa dajú ľahko meniť. Vďaka ochrannej technológii Heat Shield zostáva povrch nástavcov chladný. Dokonca aj pri stylingu z krátkej vzdialenosti.Fén Dyson Supersonic je poháňaný patentovaným digitálnym motorom Dyson V9. Je to najdokonalejší, najmenší a najľahší digitálny motor, ktorý zatiaľ Dyson predstavil – vyvinutý špeciálne pre tento prístroj. Je až šesťkrát rýchlejší než iné motory bežných sušičov vlasov a váži tretinu ich obvyklej hmotnosti. Okrem toho je digitálny motor Dyson V9 navrhnutý tak, aby bol výkonný a kompaktný. Motor je tak malý, že by mohol byť umiestnený v rukoväti fénu, aby bola zaistená správna rovnováha.
3 presné nastavenia rýchlosti

rýchle vysúšanie
rovnomerné vysúšanie
styling

4 presné nastavenia teplotyJednoduché prepnutie teploty stlačením tlačidla. Tlačidlo studeného vzduchu na okamžité schladenie tvaru účesu.

100°C rychlé vysúšaniea styling
80°C rovnomerné vysúšanie
60°C jemné vysúšanie
28°C studený vzduch