Filter cyklónovej nádoby pre vysávače Concept

Vysoko kvalitný tovar Filter cyklónovej nádoby pre vysávače Concept máte možnosť nájsť bezprostredne tu na našich stránkach v rubrike filtre do... viac informácií »
Filter cyklónovej nádoby pre vysávače
Značka: Concept
8,39 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysoko kvalitný tovar Filter cyklónovej nádoby pre vysávače Concept máte možnosť nájsť bezprostredne tu na našich stránkach v rubrike filtre do...

Vysoko kvalitný tovar Filter cyklónovej nádoby pre vysávače Concept máte možnosť nájsť bezprostredne tu na našich stránkach v rubrike filtre do vysávačov! Teraz môžete nájsť ďalšie kúsky v spomínanej kategórii z pohodlia domova. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež viac výrobkov od dodávateľa Concept. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Originálny okrúhly filter cyklónovej nádoby k bezvreckovým vysávačom Concept.Filter je vhodný pre model VP5230.Zanesené filtre zvyšujú odpor vzduchu, tým znižujú sací výkon, motor sa viac namáha a môže dôjsť k jeho prehriatiu. Preto je potrebné filtre pravidelne kontrolovať meniť.U bezvreckových vysávačov výrobcovia odporúčajú filtre meniť raz za 6 mesiacov. V prípade mechanického poškodenia filter vymeňte ihneď.

Veľmi jedinečný výrobok Filter cyklónovej nádoby pre vysávače Concept od značky so zárukou kvality Concept ide získať dnes za akčnú cenu. Teraz si môžete kúpiť za 8,39 EUR.