Filter Menalux S09

Veľký valcový skladaný filter do hrncových vysávačov Hoover, Kärcher a First Line. Filter je vyztužený kovom, z hornej strany ma tesniacu gumu,... viac informácií »
Filter Menalux S09
Značka: Menalux
25,08 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľký valcový skladaný filter do hrncových vysávačov Hoover, Kärcher a First Line. Filter je vyztužený kovom, z hornej strany ma tesniacu gumu,...

Veľký valcový skladaný filter do hrncových vysávačov Hoover, Kärcher a First Line.
Filter je vyztužený kovom, z hornej strany ma tesniacu gumu, spodná časť je uzatvorená plechovým dnom s otvorom na prevlečenie zaisŤovacieho šróbu. Tento kvalitný a žiadaný produkt Filter Menalux S09 máte možnosť zohnať pohodlne na stránkach v rubrike filtre do vysávačov. Teraz si môžete kúpiť úplne nové kúsky z našej rubriky za priaznivú cenu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Menalux vám predstavuje špičkový tovar. U nás ponúkame viac, samozrejme, máme v ponuke viac produktov od výrobcu Menalux. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento výnimočný produkt Filter Menalux S09 od spoločnosti s popredným postavením na trhu Menalux ide získať bezpečne online za výpredajovú cenu. V akcii za cenu 25,08 EUR.