Filter na vodu pre parný mop Concept CP3000

Vodný filter je potrebné pravidelne meniť, aby ste predĺžili životnosť vášho spotrebiča. Výmena vodného filtra podľa návodu od výrobcu:Vodný... viac informácií »
Filter na vodu pre parný
Značka: Concept
9,65 EUR
Overiť dostupnosť »
Vodný filter je potrebné pravidelne meniť, aby ste predĺžili životnosť vášho spotrebiča. Výmena vodného filtra podľa návodu od výrobcu:Vodný...

Vodný filter je potrebné pravidelne meniť, aby ste predĺžili životnosť vášho spotrebiča.
Výmena vodného filtra podľa návodu od výrobcu:Vodný filter pomáha filtrovať minerály obsiahnuté vo vode, ktoré znižujú účinnosť parného čističa. V závislosti na tvrdosti vody a frekvencii využitie spotrebiča by sa mal filter meniť každých 80-100 hodín. Do parného mopu môžete používať obyčajnú vodu z vodovodu. Pokiaľ bývate v oblasti s tvrdou vodou, minerály obsiahnuté vo vode znížujú životnosť vodného filtra inštalovaného v spotrebiči. To nakoniec povedia k tvorbe usadenín na vykurovacom telese, čo povedie k zníženiu výkonu parného čističa. Aby ste predĺžili životnosť vodného filtra a vykurovacieho telesa, odporúčame v oblastiach s tvrdou vodou používať destilovanú alebo demineralizovanú vodu.Varovanie: Pred akoukoľvek údržbou spotrebič najprv vytiahnite zo zásuvky.
Dizajnový produkt Filter na vodu pre parný mop Concept CP3000 môžete získať teraz tu u nás v kategórii čističe podláh! Teraz kúpite ostatné produkty z tejto populárnej rubriky za výhodnú cenu!

Unikátny a žiadaný produkt Filter na vodu pre parný mop Concept CP3000 od obľúbenej značky Concept jednoducho môžete nájsť u nás teraz za priaznivú cenu. Akčná cena 9,65 EUR.