robot-vysavac.sk

Filter pre čističku vzduchu Dyson Pure Cool

Výnimočný a žiadaný tovar Filter pre čističku vzduchu Dyson Pure Cool pochádzajúce od značky Dyson máte možnosť nájsť na našich stránkach teraz vo výhodnej akcii! Akčné ceny už od 65,20 EUR.
EAN: 8592718023232
Filter pre čističku vzduchu Dyson
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
65,20 EUR

Popis produktu

Chcete si užívať čistý a zdravý vzduch vo vašej domácnosti? Potom potrebujete originálny 360° náhradný filter pre čističky vzduchu Dyson.Tento filter je špeciálne navrhnutý pre modely TP00/TP01/TP02 Pure Cool, ktoré vám poskytujú nielen čerstvý vzduch, ale aj príjemnú teplotu.
Originálny 360 ° náhradný filter pre čističky vzduchu Dyson sa skladá z troch vrstiev, ktoré spoločne odstraňujú až 99,95% častíc o veľkosti 0,1 mikrónu, vrátane vírusov, baktérií, peľov, prachu, zvieracích chlpov a ďalších alergénov.

Prvou vrstvou je ochranný predfilter, ktorý zachytáva hrubé nečistoty a bráni zaneseniu hlavného HEPA filtra.
Druhou vrstvou je hlavný skladaný biely HEPA filter zo sklenených borosilikátových vlákien, ktorý efektívne filtruje mikroskopické častice.
Treťou vrstvou je výstupný aktívny uhlíkový filter s výstupným filtrom impregnovaným grafitovými kristaly, ktorý absorbuje pachy, dym, prchavé organické látky a oxidy dusíka.

Životnosť filtra:Filtre sa nečistia ani neperú. Pri každodennom používaní po dobu 12 hodín stačí filter s dlhou životnosťou vymeniť zhruba po 12 mesiacoch. Doba sa môže zmeniť podľa dĺžky používania a miery znečistenia okolia. Pokus biely HEPA filter zošedne, odporúčame filter vymeniť.

Výhody originálneho 360 ° náhradného filtra pre čističky vzduchu Dyson:

Zaisťuje optimálne čistenie vzduchu od nežiaducich látok
Je kompatibilný s modelmi HP00 Pure Hot+Cool a TP02 Pure Cool Link
Je ľahko vymeniteľný bez nutnosti použitia náradia
Má dlhú životnosť a nie je potrebné ho čistiť ani prať
Je vyrobený z kvalitných materiálov a má originálny design

Filtre je možné použiť na tieto čističky vzduchu:
Dyson Pure Cool TP00Dyson Pure Cool TP01Dyson Pure Cool TP02Dyson Pure Cool TP03Dyson Pure Cool AM11