Filter USK10 do vysávačov AEG a Electrolux UltraCaptic

Kompletný set filtrov do vysávačov Ultra Captic (pre všetky vysávače tejto rady). V sete nájdete výstupný HEPA filter a vnútorný filter v mäkkom... viac informácií »
Filter USK10 do vysávačov
Kompletný set filtrov do vysávačov Ultra Captic (pre všetky vysávače tejto rady). V sete nájdete výstupný HEPA filter a vnútorný filter v mäkkom...

Kompletný set filtrov do vysávačov Ultra Captic (pre všetky vysávače tejto rady). V sete nájdete výstupný HEPA filter a vnútorný filter v mäkkom modrom rámčeku, a to za cenu nižšiu, než samotne predávaný HEPA filter.
Set sa proste vyplatí. Nezabudnite, že tieto filtre odporúča výrobca meniť raz za pol roka. Ale samozrejme záleži na veľkosti vysávanej plochy, jej znečistení a frekvencii vysávania.
Set USK10 obsahuje umývateľný hlavný filter v ohybnom rámčeku, umývateľný HEPA filter triedy 13 Allergy Plus™ filtr a 4 citrónové vône do vysávača.
Vhodné pre:
Electrolux UltraCaptic UCALLFLOOR
Electrolux UltraCaptic UCANIMAL
Electrolux UltraCaptic UCORIGIN
Electrolux UltraCaptic UCDELUXE
AEG UltraCaptic UCALLFLOOR
AEG UltraCaptic UCANIMAL
AEG UltraCaptic UCORIGIN
AEG UltraCaptic UCDELUXE
Tento zľavnený produkt Filter USK10 do vysávačov AEG a máte možnosť nakúpiť teraz tu na našich stránkach zaradený v kategórii filtre do vysávačov! Nájdite si ostatné produkty z tejto obľúbenej sekcie za výhodnú cenu!

Veľmi jedinečný produkt Filter USK10 do vysávačov AEG a Electrolux UltraCaptic od tejto skvelej značky Electrolux máte možnosť nájsť tu za dobrú cenu. Výhodne za cenu 21 EUR.