robot-vysavac.sk

Filter VZ01MSF k bionickému filtru vysávačov Bosch

Tento unikátny produkt Filter VZ01MSF k bionickému filtru vysávačov Bosch originál od výrobcu Bosch môžete zaobstarať na našich stránkach teraz práve za výpredajovú cenu. Teraz nakúpite za 5,21 EUR. EAN: 8592372470427
Filter VZ01MSF k bionickému filtru vysávačov
Overiť dostupnosť »
Značka: Bosch
5,21 EUR

Popis produktu

Originálny motorový filter VZ01MSF do vysávačov Bosch a Siemens predlžuje životnosť motora.
Pokiaľ ste si zakúpili vysávač Bosch nižšej výbavy, našli ste za vreckom tento motorový filter. Je to modrý plastový rámček s vnútornou mriežkou, vyplnený mikrofiltrom (pôvodné filtre majú obvykle čierny plastový rámček). Na kratších stranách rámčeku s filtrom sú dve a dve pružné pacičky na uchytenie do tela vysávača.
U vyšších radách vysávačov je potom tento motorový filter spojený s HEPA filtrom Bionic – je jeho súčasťou. Bionic je špeciálny protizápachový a parfémovaný HEPA filter ideálny pre chovateľov zvierat. Zachytí všetky pachy, ktoré vznikajú z vysatých chlpov a prevonia celý vysávaný priestor. 
Z vyššie napísaných riadkov vyplýva, že vo vašom vysávači Bosch môžete použiť buď samotný motorový filter, alebo filter Bionic podľa vašich nárokov a preferencí.
Vhodný pre radu vysávačov:Bosch BSA3…, BSA5…, BSD2…, BSD3…, BSG4…, BSG6…, BSG7…, BSG8…, BSGL2…, BSGL4…, BSGMOVE…, BSGL5…,Siemens VS04…;VS5A/E…; VS06…; VS07…, VS08…; VSZ3…; VSZ4…; VSZ5…; VSZ6…; VSQ4…; VSQ5…