Filter vzduchu do chladničky – Electrolux

Filter vzduchu do chladničky. Náhradný filter do chladničky s funkciou Clean Air Control, Taste Guard a Antibak Plus System. Zlepší podmienky na... viac informácií »
Filter vzduchu do chladničky -
Filter vzduchu do chladničky. Náhradný filter do chladničky s funkciou Clean Air Control, Taste Guard a Antibak Plus System. Zlepší podmienky na...

Filter vzduchu do chladničky.
Náhradný filter do chladničky s funkciou Clean Air Control, Taste Guard a Antibak Plus System.
Zlepší podmienky na skladovanie potravín vo Vašej chladničke – extra porézny, aktívny uhlíkový filter filtruje vzduch celého interiéru Vašej chladničky a absorbuje nepríjemné pachy. Jedlo a potraviny sú uskladňované za omnoho lepších hygienických podmienok, potraviny s výraznou vôňou môžete skladovať spoločne s ostatnými bez negatívneho efektu na ich chuť alebo arómu.
Filter vymieňajte podľa inštrukcií v návode od výrobcu.
Tento uhlíkový filter je zabalený v plastovom obale, tým sa uchovávajú jeho vlastnosti po celú dobu skladovania. Preto ho vybaľte až tesne pred použitím. S filtrom manipulujte opatrne, aby nedochádzalo k uvoľňovaniu zrniek aktívného uhlíku. Optimálneho účinku tohto filtru dosiahnete pravidelnou výmenou. V zľave tento tovar Filter vzduchu do chladničky – Electrolux možno nakúpiť bez problémov tu na stránkach v obľúbenej sekcii čistiace prostriedky na spotrebiče! Pripravili sme iné produkty v spomínanej sekcii vo výpredajovej akcii! U nás toho nájdete oveľa viac, pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky od výrobcu Electrolux. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt Filter vzduchu do chladničky - Electrolux od populárnej značky Electrolux ľahko môžete zohnať v našej internetovej ponuke naozaj lacno. Práve teraz za cenu 17 EUR.