Filtre EF112 do vysávačov Electrolux 78 series

Electrolux vytvoril tento set filtrov na zachovanie dobrého výkonu vášho bezvreckového vysávača série Z78xx.Tieto vysoko kvalitné filtre umožňujú... viac informácií »
Filtre EF112 do vysávačov
Značka: Electrolux
24,87 EUR
Overiť dostupnosť »
Electrolux vytvoril tento set filtrov na zachovanie dobrého výkonu vášho bezvreckového vysávača série Z78xx.Tieto vysoko kvalitné filtre umožňujú...

Electrolux vytvoril tento set filtrov na zachovanie dobrého výkonu vášho bezvreckového vysávača série Z78xx.Tieto vysoko kvalitné filtre umožňujú vysávači dobré prúdanie vzduchu a silný sací výkon, rovnako ako vysokú úroveň filtrácie a maximálne zadržanie prachu.
Hygiene filtre ponúkajú zdravší domov. Častice vysaté pomocou vysávača sú efektívne filtrované a zadržované Hygiene filtrom. Aby bola zaistená optimálna výkonnosť vysávača, je potrebné filtre meniť minimálne dvakrát ročne, alebo v prípade, že sú viditeľne znečistené. Použitie neoriginálnych filtrov môže nepriaznivo ovplivniť výkon vášho vysávača.
Toto balenie obsahuje 1x Hygiene filter (HEPA filter), 1x penový filter umývateľný a 1x výfukový filter (HEPA). Tento veľmi žiadaný tovar Filtre EF112 do vysávačov Electrolux 78 ide získať teraz tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike filtre do vysávačov. Zaobstarajte si výnimočné produkty z našej kategórie za skvelú cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke ďalší tovar od dodávateľa Electrolux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Obľúbená značka zákazníkov Electrolux predstavuje skvelé produkty. Nakupujte výhodný u nás!

Vynikajúci produkt Filtre EF112 do vysávačov Electrolux 78 series od tejto skvelej značky Electrolux ide zohnať v súčasnosti stále výhodne! V súčasnosti za cenu 24,87 EUR.