robot-vysavac.sk

Fleckenspray R – odstraňovač tvrdošijných a vodou nerozpustných škvŕn

Tento výnimočný tovar Fleckenspray R - odstraňovač tvrdošijných a vodou nerozpustných škvŕn od značky s dlhou tradíciou Dr. Schutz môžete zaobstarať v našej internetovej ponuke za výhodnú cenu. Ceny od 13,01 EUR.
EAN: 4001936013016
Fleckenspray R - odstraňovač tvrdošijných a

Popis produktu

Profesionál medzi odstračmi škvŕn v spreji.Profesionálny prípravok na odstraňovanie obzvlášť tvrdošijných, vodou nerozpustných škvŕn. Odstraňuje rýchlo a dôkladne lepidlá, zvyšky farieb, lak, fix, lak na nechty, olej, tuky, asfalt a mnoho ďalších.
Vhodné pre:Farebne stále textilné podlahové krytiny, čalúnenia a textílie.
Použitie: Na textilných podlahovinách a kobercoch škvrnu krátko postriekajte produktom Fleckenspray R a pomocou savej handričky poklepajte. U čalúnenia a textilií nastriekajte prípravok na savú handričku a škvrnu ním vyčistite poklepávaním. Škvrnu odstraňujte vždy bodovým odsávaním od kraja po stred. Pri odstraňovaní žuvačiek alebo disperzných farieb škvrnu nastriekajte, nechajte asi 30 sekúnd pôsobiť a opatrne odtupujte. Hrubé nečistoty odoberte najprv čajovou lyžičkou alebo nožom a potom po prípadne odstraňovanie škvrny zopakujte.
Upozornenie:Pred použitím vyskúšajte odolnosť farieb a materiálu na nenápadnom mieste. Nestriekajte na chúlostivé povrchy (napr. lakované časti nábytku), poprípadne ich zakryte.