Flexibilná hadica HQ na radiátory a úzke priestory

Neodolateľný tovar Flexibilná hadica HQ na získate ľahko tu u nás v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz kúpite unikátne produkty v... viac informácií »
Flexibilná hadica HQ na
Značka: NEDIS
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Neodolateľný tovar Flexibilná hadica HQ na získate ľahko tu u nás v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz kúpite unikátne produkty v...

Neodolateľný tovar Flexibilná hadica HQ na získate ľahko tu u nás v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz kúpite unikátne produkty v spomínanej kategórii za rozumné peniaze. Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. U nás totiž nájdete viac skvelého tovaru značky NEDIS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Univerzálna flexi hubica pre väčšinu vysávačov.
Hubica má plocho-oválny tvar (cca 2 x 1,5 cm), dĺžku 65 cm (vrátane univerzálnej hlavy).
Hlava má kónicky tvar od 3,8 do 2,7 cm, upevníte ju tak do akejkoľvek rúrky vo vysávače v danom rozmedzí (mimo plocho-oválnych – napr. Electrolux UltraOne. Pre tieto vysávače musíte použiť redukciu ovál/kruh ZE050).
Na konci štrbinovej hubice je nasadená malá hlava s kefou na vysávanie napr. radiátorov. Je snímateľná. Po odobraní kefy je koniec hubice široký max. 10 mm.

Veľmi obľúbený tovar Flexibilná hadica HQ na radiátory a úzke priestory s osvedčenou značkou NEDIS jednoducho nájdete práve za parádnu cenu! Cena od 8 EUR.