Flexibilná štrbinová hubica pre vysávače Rowenta

Originálna dlhá flexibiliná štrbinová hubica na radiátory a úzke priestory pre vysávače Rowenta s priemerom 35 mm a redukciou na 32 mm. Kvalitný a... viac informácií »
Flexibilná štrbinová hubica pre
Značka: Rowenta
19,35 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna dlhá flexibiliná štrbinová hubica na radiátory a úzke priestory pre vysávače Rowenta s priemerom 35 mm a redukciou na 32 mm. Kvalitný a...

Originálna dlhá flexibiliná štrbinová hubica na radiátory a úzke priestory pre vysávače Rowenta s priemerom 35 mm a redukciou na 32 mm. Kvalitný a žiadaný produkt je na získanie tiež na stránkach v populárnej kateogrii hubice a kefy k vysávačom. Teraz môžete nájsť nové produkty z tejto známej kategórie za super ceny! Ale to nie je koniec našej ponuky, máme toho viac. U nás totiž nájdete viac skvelého tovaru od výrobcu Rowenta. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predná značka Rowenta obohatí vás top výrobky Pozrite so sami!

Tento akčný a v zľave produkt Flexibilná štrbinová hubica pre vysávače Rowenta od známej spoločnosti Rowenta jednoducho môžete zaobstarať v súčasnosti so zľavou! Na našich stránkach za 19,35 EUR.