Hadica D91 s el. ovládaním pre Hoover Freemotion

Originálna hadica D91 pre vysávače Hoover Freemotion.Hadica je vyrobená z atypického priehľadného materiálu. Jej držadlo s priemerom cca 40 mm je... viac informácií »
Hadica D91 s el. ovládaním pre Hoover
Značka: Hoover
58,97 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna hadica D91 pre vysávače Hoover Freemotion.Hadica je vyrobená z atypického priehľadného materiálu. Jej držadlo s priemerom cca 40 mm je...

Originálna hadica D91 pre vysávače Hoover Freemotion.Hadica je vyrobená z atypického priehľadného materiálu. Jej držadlo s priemerom cca 40 mm je vybavené pákou na ovládanie hubice.Na držadle sú tlačidla na diaľkové ovládanie vysávača.
Pokiaľ na pôvodnom držadle hadice vášho vysávača žiadne tlačidla nie sú, voľte hadicu D90 bez elektronického ovládania.  Tento kvalitný a lacný výrobok Hadica D91 s el. ovládaním pre Hoover Freemotion dá sa zaobstarať práve na našich stránkach zaradený v rubrike hadice pre vysávače! Teraz si môžete vybrať ešte podobné produkty z tejto populárnej kategórie v bezva akcii. Naša ponuka je široká, u nás nájdete ďalší tovar značky Hoover. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento veľmi žiadaný produkt Hadica D91 s el. ovládaním pre Hoover Freemotion od výrobcu Hoover zoženiete práve teraz výhodne. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 58,97 EUR.