Hadica pre vysávače Makita – model B

Hadica pre vysávače Makita model B. Pre trubky a hubica s priemerom 44 mm. Rozmery:celková dĺžka hadica vrátane koncoviek: 348 mmvonkajší priemer... viac informácií »
Hadica pre vysávače Makita -
Značka: AJS
40,42 EUR
Overiť dostupnosť »
Hadica pre vysávače Makita model B. Pre trubky a hubica s priemerom 44 mm. Rozmery:celková dĺžka hadica vrátane koncoviek: 348 mmvonkajší priemer...

Hadica pre vysávače Makita model B. Pre trubky a hubica s priemerom 44 mm.
Rozmery:celková dĺžka hadica vrátane koncoviek: 348 mmvonkajší priemer hadica: 44 mmvonkajší x vnútorný priemer čiernej koncovky: 57 x 55 mmvonkajší x vnútorný priemer šedej koncovky: 44 x 37 mm Často hľadaný tovar Hadica pre vysávače Makita – model B máte možnosť nájsť priamo u nás umiestnený v sekcii hadice pre vysávače. Nájdite si iné produkty z našej kategórie vo výpredajovej akcii. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca AJS poskytuje pre svojich zákazníkov vysoko kvalitné produkty Tým ale naša ponuka nekončí, prichystali sme toho pre vás viac. Máme v ponuke ďalší tovar od dodávateľa AJS. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento vynikajúci produkt Hadica pre vysávače Makita - model B od nášho známeho výrobcu AJS jednoducho môžete zaobstarať ešte dnes v bezva akcii! V súčasnosti za 40,42 EUR.