Hadica pre vysávače SuperFlex vystužená 32/37 mm – metráž

Veľmi obľúbený tovar Hadica pre vysávače SuperFlex vystužená 32/37 mm - metráž značky Nores môžete nájsť práve tu naozaj lacno. Na našej stránke za 11,88 EUR. EAN: 37200320000
Hadica pre vysávače SuperFlex vystužená
Značka: Nores
11,88 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Ľahká, ohybná flexibilná hadica so špirálou z oceľového drôtu potiahnutá plastom. Vysoko kvalitné, odolné mäkčené PVC – záruka dlhodobej životnosti. Táto hadica bez koncoviek pre vysávače s priemerom trubiek 35 mm sa dá použiť ako náhrada vašej prasknutej hadica, alebo ako predĺženie nedostačujúcej dĺžky tej pôvodnej hadice.
Odporúčame si zvoliť dĺžku minimálne 2 m. Klasické hadice do vysávačov sa predávajú v dĺžke min 1,70 m, preto vám 1 m hadice určite na vysávanie stačiť nebude!
Táto hadica sa predáva na metre, sami si určíte, akú dlhú ju potrejete. Cena za 1 bežný meter, hadicu Vám dodáme v celku, maximálne potom v dĺžke 15 metrov!
K hadici potrebujete ešte dokúpiť koncové manžety a zaisťovacie krúžky.
Pokiaľ chcete poradiť, ako sa hadica nasadzuje, prečítajte si náš článok: „Nová hadica pre starý vysávač“
Neľakajte sa stúpaniu závitu vo vašej koncovke. Hadica ho má určite vyšší. Pri skrutkovaná sa vďaka pružnosti hadice medzery medzi špirálov, ktorá tvorí závit zmenší a prispôsobí sa potrebnému tvaru.
Predáva sa po metrochVnútorný priemer 32 mmVonkajší priemer max. 38 mm

Prosím pozor pri manipulácií – do hadice je vpletený nosný drôt, ktorý môže na koncoch hadice mierne presahovať a môže byť ostrý. Po naskrutkovaní manžety alebo koncovky sa drôt schová a už tak nemôže spôsobiť poranenie.