Hadica pre vysávače SuperFlex vystužená, 35/41 mm – metráž

Ľahká, ohybná flexibilná hadica so špirálou z oceľového drôtu potiahnutá plastom. Vysoko kvalitné, odolné mäkčené PVC - záruka dlhodobej... viac informácií »
Hadica pre vysávače SuperFlex vystužená
Značka: Nores
13,87 EUR
Overiť dostupnosť »
Ľahká, ohybná flexibilná hadica so špirálou z oceľového drôtu potiahnutá plastom. Vysoko kvalitné, odolné mäkčené PVC - záruka dlhodobej...

Ľahká, ohybná flexibilná hadica so špirálou z oceľového drôtu potiahnutá plastom. Vysoko kvalitné, odolné mäkčené PVC – záruka dlhodobej životnosti. Táto hadica bez koncoviek pre vysávače s priemerom trubiek 35 mm sa dá použiť ako náhrada vašej prasknutej hadica, alebo ako predĺženie nedostačujúcej dĺžky tej pôvodnej hadice.
Odporúčame si zvoliť dĺžku minimálne 2 m. Klasické hadice do vysávačov sa predávajú v dĺžke min 1,70 m, preto vám 1 m hadice určite na vysávanie stačiť nebude!
Táto hadica sa predáva na metre, sami si určíte, akú dlhú ju potrejete. Cena za 1 bežný meter, hadicu Vám dodáme v celku, maximálne potom v dĺžke 15 metrov!
Na obrázku vidíte rozmery hadice – merali sme ich vždy buď maximálny (vonkajší rozmer) alebo minimálny (vnútorný rozmer).
Pokiaľ chcete poradiť, ako sa hadica nasadzuje, prečítajte si náš článok: „Nová hadica pre starý vysávač“
Neľakajte sa stúpaniu závitu vo vašej koncovke. Hadica ho má určite vyšší. Pri skrutkovaná sa vďaka pružnosti hadice medzery medzi špirálov, ktorá tvorí závit zmenší a prispôsobí sa potrebnému tvaru.
Predáva sa po metrochVnútorný priemer 35 mmVonkajší priemer max. 41 mm

Prosím pozor pri manipulácií – do hadice je vpletený nosný drôt, ktorý môže na koncoch hadice mierne presahovať a môže byť ostrý. Po naskrutkovaní manžety alebo koncovky sa drôt schová a už tak nemôže spôsobiť poranenie. Tento veľmi obľúbený produkt je dostupný ľahko na stránkach v populárnej rubrike hadice pre vysávače! Pozrite sa na obľúbené produkty zo spomínanej kategórie za super peniaze! Známy dodávateľ Nores pre vás vyrába top výrobky.

Neodolateľný výrobok Hadica pre vysávače SuperFlex vystužená, 35/41 mm - metráž od dodávateľa s dlhou históriou Nores môžete nájsť u nás právě lacno. Teraz nakúpite za 13,87 EUR.