robot-vysavac.sk

Hadica pre vysávače SuperFlex vystužená, 35/41 mm – metráž

Neodolateľný výrobok Hadica pre vysávače SuperFlex vystužená, 35/41 mm - metráž od dodávateľa s dlhou históriou Nores môžete nájsť u nás právě lacno. Teraz nakúpite za 15,18 EUR.
EAN: 4049645089656
Hadica pre vysávače SuperFlex vystužená
Overiť dostupnosť »
Značka: Nores
15,18 EUR

Popis produktu

Ľahká, ohybná flexibilná hadica so špirálou z oceľového drôtu potiahnutá plastom. Vysoko kvalitné, odolné mäkčené PVC – záruka dlhodobej životnosti. Táto hadica bez koncoviek pre vysávače s priemerom trubiek 35 mm sa dá použiť ako náhrada vašej prasknutej hadica, alebo ako predĺženie nedostačujúcej dĺžky tej pôvodnej hadice.
Odporúčame si zvoliť dĺžku minimálne 2 m. Klasické hadice do vysávačov sa predávajú v dĺžke min 1,70 m, preto vám 1 m hadice určite na vysávanie stačiť nebude!
Táto hadica sa predáva na metre, sami si určíte, akú dlhú ju potrejete. Cena za 1 bežný meter, hadicu Vám dodáme v celku, maximálne potom v dĺžke 15 metrov!
Na obrázku vidíte rozmery hadice – merali sme ich vždy buď maximálny (vonkajší rozmer) alebo minimálny (vnútorný rozmer).
Pokiaľ chcete poradiť, ako sa hadica nasadzuje, prečítajte si náš článok: „Nová hadica pre starý vysávač“
Neľakajte sa stúpaniu závitu vo vašej koncovke. Hadica ho má určite vyšší. Pri skrutkovaná sa vďaka pružnosti hadice medzery medzi špirálov, ktorá tvorí závit zmenší a prispôsobí sa potrebnému tvaru.
Predáva sa po metrochVnútorný priemer 35 mmVonkajší priemer max. 41 mm

Prosím pozor pri manipulácií – do hadice je vpletený nosný drôt, ktorý môže na koncoch hadice mierne presahovať a môže byť ostrý. Po naskrutkovaní manžety alebo koncovky sa drôt schová a už tak nemôže spôsobiť poranenie.