Hadica pre vysávače SuperFlex, vystužená, 38/44 mm – metráž

Tento kvalitný a lacný produkt Hadica pre vysávače SuperFlex, vystužená, 38/44 mm - metráž od poprednej spoločnosti Nores je možné zaobstarať práve teraz na našej webovej stránke za outletovú cenu. Ceny už od 15,02 EUR. EAN: 4049645089663
Hadica pre vysávače SuperFlex
Značka: Nores
15,02 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Ľahká, ohybná flexibilná hadica so špirálou z oceľového drôtu potiahnutá plastom. Vysoko kvalitné, odolné mäkčené PVC. Vhodné aj pre priemyslové vysávače, napríklad HILTI.
Pokiaľ potrebujete novú hadicu k vášmu priemyslovému vysávaču, dobre si zmerajte jej vonkajšie a vnútorné priemery, aby sa vm ju podarilo naskrutkovať do vašich koncoviek.Odporúčame si zvoliť dĺžku minimálne 2 m. Klasické hadice do vysávačov sa predávajú v dĺžke min 1,70 m, preto vám 1 m hadice určite na vysávanie stačiť nebude!
Táto hadica sa predáva na metre, sami si určíte, akú dlhú ju potrejete. Cena za 1 bežný meter, hadicu Vám dodáme v celku, maximálne potom v dĺžke 15 metrov!
Neľakajte sa stúpaniu závitu vo vašej koncovke. Hadica ho má určite vyšší. Pri skrutkovaná sa vďaka pružnosti hadice medzery medzi špirálov, ktorá tvorí závit zmenší a prispôsobí sa potrebnému tvaru.
Predáva sa po metrochVnútorný priemer 38 mmVonkajší priemer max. 44 mm

Prosím pozor pri manipulácií – do hadice je vpletený nosný drôt, ktorý môže na koncoch hadice mierne presahovať a môže byť ostrý. Po naskrutkovaní manžety alebo koncovky sa drôt schová a už tak nemôže spôsobiť poranenie.