Hadica s držadlom pre vysávače Zelmer – šedá

Originálna vystužená hadica s držadlom a koncovkou pre vysávače Zelmer v šedom prevedení. Hadica je zhruba 160 cm dlhá, s koncovkami cca 200... viac informácií »
Hadica s držadlom pre vysávače
Značka: Zelmer
18,93 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna vystužená hadica s držadlom a koncovkou pre vysávače Zelmer v šedom prevedení. Hadica je zhruba 160 cm dlhá, s koncovkami cca 200...

Originálna vystužená hadica s držadlom a koncovkou pre vysávače Zelmer v šedom prevedení.
Hadica je zhruba 160 cm dlhá, s koncovkami cca 200 cm.Vnútorný priemer držadla na nasadenie trubky je 32 mm.Priemer koncovky trubky do vysávača je 40 mm.
Hadica je vhodná pre celú radu vysávačov Zelmer:

Furio
Flip
Elf Meteor (321, 322, 323, 400, 450)
Meteor II
Odyssey Vysokokvalitný tovar Hadica s držadlom pre vysávače Zelmer – je k dispozícii už dnes tu na našich stránkach v obľúbenej kategórii hadice pre vysávače! Pripravili sme pre vás nové produkty z tejto obľúbenej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu. Náš sortiment je ale široký, preskúmajte u nás tiež ďalší kvalitný tovar od značky Zelmer. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi Zelmer obohatí vás skvelé produkty. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Super kus Hadica s držadlom pre vysávače Zelmer - šedá od spoľahlivej značky Zelmer jednoducho môžete zaobstarať práve tu za skvelú cenu! V akcii za cenu 18,93 EUR.