HEPA filter do vysávača Concept Enzo VP 5030

Originálny HEPA filter do vysávačov Concept Enzo VP-5030.POZOR!Nezamieňajte s dielmi do vysávača s rovnakým názvom "ENZO" ale rady VP 5031 Obľúbený... viac informácií »
HEPA filter do vysávača
Značka: Concept
15 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny HEPA filter do vysávačov Concept Enzo VP-5030.POZOR!Nezamieňajte s dielmi do vysávača s rovnakým názvom "ENZO" ale rady VP 5031 Obľúbený...

Originálny HEPA filter do vysávačov Concept Enzo VP-5030.POZOR!Nezamieňajte s dielmi do vysávača s rovnakým názvom „ENZO“ ale rady VP 5031 Obľúbený a kvalitný tovar HEPA filter do vysávača Concept nájdete tiež na našich stránkach v obľúbenej rubrike filtre do vysávačov. Nájdite si ostatné produkty z našej rubriky vo výpredajovej akcii! Treba hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! U nás v ponuke nájdete ďalšie preverené produkty od výrobcu Concept. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave kus HEPA filter do vysávača Concept Enzo VP 5030 od známej spoločnosti Concept môžete dostať na našich stránkach teraz za výpredajovú cenu. Cenovo vychádza na 15 EUR.