HEPA filter do vysávača DAEWOO RCC 240 / 850

Vstupný HEPA filter do nádoby do vysávača DAEWOO RCC 240 a RCC 850 Súčasťou filtra je tiež ochranný návlek, ktorý zabráni masívnemu zanášaniu... viac informácií »
HEPA filter do vysávača
Značka: Daewoo
19 EUR
Overiť dostupnosť »
Vstupný HEPA filter do nádoby do vysávača DAEWOO RCC 240 a RCC 850 Súčasťou filtra je tiež ochranný návlek, ktorý zabráni masívnemu zanášaniu...

Vstupný HEPA filter do nádoby do vysávača DAEWOO RCC 240 a RCC 850
Súčasťou filtra je tiež ochranný návlek, ktorý zabráni masívnemu zanášaniu filtra nečistotami.Počas čistenia ho opatrne zložte (rozopnite suchý zips, ktorý ho drží na filtru) a jednoducho ho vyčistíte.
Vyhnete sa tak pracnému vymetaniu nečistôt zo skladaného filtra. Výnimočný a žiadaný výrobok HEPA filter do vysávača máte možnosť dostať bez ťažkostí tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii filtre do vysávačov. Mrknite na nové kusy v spomínanej kategórii jednoducho online! U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke ďalšie preverené produkty od značky Daewoo. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento exkluzívny kus HEPA filter do vysávača DAEWOO RCC 240 / 850 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Daewoo môžete nájsť tady teraz za extra cenu. Ponuky už od 19 EUR.