HEPA filter Jolly HF22

NEUMÝVATEĽNÝ HEPA FILTER Jolly HF22 zachytí aj tie najmenšie častice (99,5% všetkých častíc až do veľkosti 0,06 mikrometru) ako je peľ, spory... viac informácií »
HEPA filter Jolly HF22
Značka: Jolly
10,50 EUR
Overiť dostupnosť »
NEUMÝVATEĽNÝ HEPA FILTER Jolly HF22 zachytí aj tie najmenšie častice (99,5% všetkých častíc až do veľkosti 0,06 mikrometru) ako je peľ, spory...

NEUMÝVATEĽNÝ HEPA FILTER Jolly HF22 zachytí aj tie najmenšie častice (99,5% všetkých častíc až do veľkosti 0,06 mikrometru) ako je peľ, spory plesní, výtrusy a zvyšky roztočov a ďalšie alergény. Vyčistením vzduchu, ktorý pri vypúšťaní prechádza týmto filtrom, sa znižuje nebezpečie vzniku alergických reakcií. Filter sa vyznačuje dlhou životnosťou.
Filter je potrebné vymeniť 1x ročne a v prípade mechanického poškodenia okamžite. Zanesený filter vám môže vážne poškodiť vysávač!
Viac o HEPA filtroch, ich funkcií, použití a údržbe sa dozviete v našom článku Čo je to HEPA filter?Rozmery filtra:rozmer zasúvacia – dolná časť šírka: 11 cmdĺžka: 13,8 cmhĺbka: 2,2 cm 
rozmer horného rámčekašírka: 12 cmdĺžka: 15 cm
Tento výnimočný kus dá sa zaobstarať bez ťažkostí tu na stránkach v rubrike filtre do vysávačov! Pripravili sme výnimočné produkty zo spomínanej sekcie za super cenu!

Úplne unikátny produkt HEPA filter Jolly HF22 od top značky Jolly je k dispozícii ešte dnes za primerané peniaze! V súčasnosti za 10,50 EUR.