robot-vysavac.sk

HEPA filter Neakasa P2 PRO

Veľa predávaný výrobok HEPA filter Neakasa P2 PRO od spoločnosti so zárukou kvality neakasa máte možnosť nakúpiť tu a teraz práve extra výhodne. Práve teraz len za 15,62 EUR.
EAN: 8594072213335
HEPA filter Neakasa P2
Overiť dostupnosť »
Značka: neakasa
15,62 EUR

Popis produktu

Originálny umývateľný výmenný HEPA filter pre sadu na strihanie a starostlivosť o srsť zvierat Neakasa P2 PROPri údržbe filtra postupujte podľa návodu výrobcu pripojeného pri sade na starostlivosť.
– filter vymývajte pod čistou vodou a zvyšnú tekutinu opatrne vyklepte- pred vrátením filtra do prachovej nádoby filter riadne vysušte. Umiestnite ho na dobre vetrané miesto na minimálne 24 hodín, kým nie je úplne suchý. Následne ho vráťte späť do vysávača.- HEPA filter je potrebné vymývať pravidelne 1x mesačne a to iba čistou vodou bez použitia akejkoľvek chemikálie.
– Pokiaľ je filter znečistený, ihneď ho očistite. Zaistíte tak plný výkon vysávača.- Neumývajte filter v umývačke riadu ani práčke, nesušte ho v sušičke a nebielte ho.- Dostatočne nevysušený filter môže spôsobiť úraz elektrickým prúdom alebo poruchu výrobku.Balenie: 1 kus