Hepa filter pre vysávače ZELMER Meteor I (HF1)

Tento kvalitný a žiadaný tovar Hepa filter pre vysávače ZELMER Meteor I máte možnosť nakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii... viac informácií »
Hepa filter pre vysávače ZELMER
Značka: Jolly
10 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný a žiadaný tovar Hepa filter pre vysávače ZELMER Meteor I máte možnosť nakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii...

Tento kvalitný a žiadaný tovar Hepa filter pre vysávače ZELMER Meteor I máte možnosť nakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii filtre do vysávačov. Pripravili sme pre vás nové produkty z tejto obľúbenej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, mrknite na viac kvalitných výrobkov značky Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. V očiach zákazníkov popupárna značka Jolly dodáva vysoko kvalitný sortiment Hepa filter triedy S – ZELMER Meteor, neúmyvateľný. Filter bez tesnenia (to je už súčasťou vysávača)
Rozmery HEPA filtra:
Dĺžka: 178 mmŠírka: 78 mmHrúbka: 18mm (merané v mieste, ktoré sa zasununie do vysávača)

Tento unikátny tovar Hepa filter pre vysávače ZELMER Meteor I (HF1) od známeho dodávateľa Jolly je k dispozícii práve za výhodné peniaze. Aktuálne stojí u nás 10 EUR.