HEPA filter Rowenta City Space Cyclonic

Originálny set opakovane použiteľných filtrov s HEPA filtrom, penovým filtrom, motorovým filtrom a štetcom na vyčistenie skládaného HEPA... viac informácií »
HEPA filter Rowenta City
Značka: Rowenta
14,54 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny set opakovane použiteľných filtrov s HEPA filtrom, penovým filtrom, motorovým filtrom a štetcom na vyčistenie skládaného HEPA...

Originálny set opakovane použiteľných filtrov s HEPA filtrom, penovým filtrom, motorovým filtrom a štetcom na vyčistenie skládaného HEPA filtra ZR005701 pre vysávače ROWENTA City Space Cyclonic.
Je vhodný pre model City Space Cyclonic rady RO25xx a RO27xx.
Vysokofiltračný filter na perfektné zachytenie alergénov a baktérií.
HEPA filter stačí raz mesačne vyklepať, prípadne vyčistiť kefkou a raz ročne vymeniť. Intuitívny prístup k penovému filtru pre jeho jednoduchú údržbu a dlhotrvajúcí sací výkon, kompletne umývateľný.
Rozmer mikrofiltra:119 x 90 x 5 mm
Rozmer penového filtra:155 x 93 x 15 mm
Kvalitný produkt HEPA filter Rowenta City môžete nakúpiť jednoducho na našom webe umiestnený v rubrike filtre do vysávačov. Máme pre vás ešte ostatné produkty zo spomínanej sekcie za výborné peniaze!

Podarený kus HEPA filter Rowenta City Space Cyclonic od nášho výrobcu Rowenta je možné kúpiť momentálne na webe za super peniaze. Teraz si môžete kúpiť za 14,54 EUR.