HEPA filter Sencor SVX 023HF pre radu SVC 86xx

Originálny kužeľový HEPA filter do cyklónových tyčových vysávačov Sencor Clean & Go 2 v 1 bez napájacieho káblu s možnosťou vybratia ručnej... viac informácií »
HEPA filter Sencor SVX 023HF pre
Značka: Sencor
7,65 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny kužeľový HEPA filter do cyklónových tyčových vysávačov Sencor Clean & Go 2 v 1 bez napájacieho káblu s možnosťou vybratia ručnej...

Originálny kužeľový HEPA filter do cyklónových tyčových vysávačov Sencor Clean & Go 2 v 1 bez napájacieho káblu s možnosťou vybratia ručnej jednotky.
Určené pre modely SVC 8618GD, SVC8621TI a SVC 0625AT
Pri čistení filtra postupujte podľa návodu od výrobcu vysávača:Ručný vysávač rozoberte podľa inštrukcií uvedených v kapitole Zostavenie a demontáž. Odstráňte obsah nádoby, vypláchnite ju vodou a vytrite do sucha.Z vonkajšieho filtra odstráňte prach a nečistoty. Umyte ho pod tečúcou vodou a potom poriadne usušte, alebo ho nechajte voľne uschnúť.V prípade, že je znečistený vnútorný filter typu HEPA, umyte ho pod slabým prúdom tečúcej vody a nechajte voľne uschnúť.
Než zostavíte vysávač, uistite sa, že všetky jeho súčasti sú úplne suché.
Zhruba po 6 mesiacoch používania odporúča výrobca v návode vymeniť vnútorný filter typu HEPA za nový s označením SVX 023HF.
Tento lacný produkt HEPA filter Sencor SVX 023HF pre možno zohnať v pohode u nás v populárnej sekcii filtre do vysávačov. Teraz kúpite nové výrobky z našej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás viac vybraných výrobkov od výrobcu Sencor. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento vynikajúci produkt HEPA filter Sencor SVX 023HF pre radu SVC 86xx od obľúbeného výrobcu Sencor je možné kúpiť práve teraz výhodne. Teraz získate od 7,65 EUR.