HEPA filter Zelmer Voyager Twix 6012014012

Umývateľný výstupný HEPA filter do vysávača Zelmer Voyager Twix (ZVCA335X) vyrobený z niekoľkých filtračných vrstiev. Originálny... viac informácií »
HEPA filter Zelmer Voyager Twix
Značka: Zelmer
10,92 EUR
Overiť dostupnosť »
Umývateľný výstupný HEPA filter do vysávača Zelmer Voyager Twix (ZVCA335X) vyrobený z niekoľkých filtračných vrstiev. Originálny...

Umývateľný výstupný HEPA filter do vysávača Zelmer Voyager Twix (ZVCA335X) vyrobený z niekoľkých filtračných vrstiev. Originálny vysokofiltračný filter vytvára veľmi efektívnu a účinnu bariéru aj pre tie najmenšie častice.
Art. Nr 6012014012 V zľave tento kus HEPA filter Zelmer Voyager Twix je k dostaniu teraz tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike filtre do vysávačov. Preskúmajte ostatné kusy v spomínanej sekcii za najnižšiu cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však viac skvelých výrobkov od dodávateľa Zelmer. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Nový produkt HEPA filter Zelmer Voyager Twix 6012014012 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Zelmer ide zohnať v našej internetovej ponuke až neuveriteľne lacno. Práve teraz za cenu 10,92 EUR.