Hubica Electrolux – dlhá kefa, BU22N

KEFA DLHÁ vhodná na vysávače s priemerom tyčí 32 a 35 mm.Kefa ma po obvode uložené dve rady bielych kefiek s výškou vlasu 28 mm. Je ideálna na... viac informácií »
Hubica Electrolux - dlhá kefa
KEFA DLHÁ vhodná na vysávače s priemerom tyčí 32 a 35 mm.Kefa ma po obvode uložené dve rady bielych kefiek s výškou vlasu 28 mm. Je ideálna na...

KEFA DLHÁ vhodná na vysávače s priemerom tyčí 32 a 35 mm.Kefa ma po obvode uložené dve rady bielych kefiek s výškou vlasu 28 mm. Je ideálna na dôkladné povysávanie pevných plôch, napríklad parapetov, skriniek, kníh a podobne. Neoceniteľný pomocník vo vašej domácnosti.
Délka kartáčové části 12 cm, šířka 4 cmDélka celé hubice 23 cm
Unikátny produkt Hubica Electrolux – dlhá kefa, BU22N máte možnosť získať ešte tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike hubice a kefy k vysávačom. Teraz kúpite podobné produkty v spomínanej rubrike za super cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých produktov od výrobcu Electrolux. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt Hubica Electrolux - dlhá kefa, BU22N od populárnej značky Electrolux môžete získať v súčasnosti skutočne lacno! Teraz v akcii 14 EUR.