Hubica Electrolux na upratovanie po domácich miláčikoch – Animal kit (MKIT03B)

ANIMAL KIT - SET URČENÝ PRE MAJITEĽOV DOMÁCICH MILÁČIKOV. Iste ste už sami zaznamenali, ako sa zvieracie chlpy v domácnosti ľahko zhromažďujú a... viac informácií »
Hubica Electrolux na upratovanie po domácich miláčikoch - Animal
ANIMAL KIT - SET URČENÝ PRE MAJITEĽOV DOMÁCICH MILÁČIKOV. Iste ste už sami zaznamenali, ako sa zvieracie chlpy v domácnosti ľahko zhromažďujú a...

ANIMAL KIT – SET URČENÝ PRE MAJITEĽOV DOMÁCICH MILÁČIKOV. Iste ste už sami zaznamenali, ako sa zvieracie chlpy v domácnosti ľahko zhromažďujú a môžu dokonca až upchať hubicu od vysávača. Tento set je určený na čistenie všetkých typov povrchov: kobercov, závesov, záclon, čalúnenia, parkiet, linolea, dlažby, atď. … Set sa skladá z dvoch užitočných a veľmi dôležitých dielov príslušenstva:  

1 široká štrbinová hubice na odstránenie zvieracích chlpov z kobercov, schodov a pevných plôch,
1 plyšová plochá kefa, ktorá slúži na odstránenie zvieracích chlpov z čalúnenia.

Dá sa použiť na vysávače, ktoré sú vybavené hadicou s priemerom 32->35 mm. Tento výnimočný výrobok Hubica Electrolux na upratovanie po domácich miláčikoch – Animal kit (MKIT03B) možno získať jednoducho tu na webe umiestnený v sekcii hubice a kefy k vysávačom! Teraz kúpite ešte iné produkty z tejto populárnej kategórie za skvelú cenu.

Zaujímavý produkt Hubica Electrolux na upratovanie po domácich miláčikoch - Animal kit (MKIT03B) s pečaťou kvality značky Electrolux ide zaobstarať tady teraz za výhodné peniaze! Výhodne teraz u nás za 21 EUR.