Hubica Hoover G174

Originálna prepínateľná podlahová hubica pre vysávače Hoover Telios Extra Latch Fit so špeciálnym mechanickým úchytom na pevné spojenie s trubkou.... viac informácií »
Hubica Hoover G174
Značka: Hoover
27,78 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna prepínateľná podlahová hubica pre vysávače Hoover Telios Extra Latch Fit so špeciálnym mechanickým úchytom na pevné spojenie s trubkou....

Originálna prepínateľná podlahová hubica pre vysávače Hoover Telios Extra Latch Fit so špeciálnym mechanickým úchytom na pevné spojenie s trubkou. Ľahkým zošliapnutím pedálu na ľavej strane hubice prepínate medzi pozíciou vhodnou na vysávanie kobercov alebo pevných povrchov.
Vhodné pre typové značenie Hoover TX62 ALG 011 a Hoover TX48 ALG 011 Tento unikátny produkt možno kúpiť taktiež tu u nás v obľúbenej sekcii hubice a kefy k vysávačom! Pripravili sme akčné kúsky z tejto obľúbenej kategórie za internetové ceny! U nás vám ponúkneme viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie kvalitné kúsky značky Hoover. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Hoover predáva veľmi kvalitný tovar Urobte radosť sami sebe!

Tento kvalitný tovar Hubica Hoover G174 od značky s dlhou históriou Hoover ide zaobstarať momentálne na našich stránkach za úžasnú cenu! Momentálne k dispozícii za 27,78 EUR.