Hubica Menalux na tvrdé podlahy – univerzálna BSL 22

· Speciálne navrhnutá na tvrdé povrchy, ako sú drevené alebo kamenné podlahy · Predná a rohová čistiaca funkcia· Kefa na ochranu tvrdých... viac informácií »
Hubica Menalux na tvrdé podlahy - univerzálna
Značka: Menalux
17 EUR
Overiť dostupnosť »
· Speciálne navrhnutá na tvrdé povrchy, ako sú drevené alebo kamenné podlahy · Predná a rohová čistiaca funkcia· Kefa na ochranu tvrdých...

· Speciálne navrhnutá na tvrdé povrchy, ako sú drevené alebo kamenné podlahy · Predná a rohová čistiaca funkcia· Kefa na ochranu tvrdých povrchov· Extra široká hubica pre rýchlejie upratovanie· Doplnkový nástavec na použitie rúrky s priemerom 27 až 37 mmPriemer: 32, s adaptérom 28-37 mm Obsah: 1x hubica na tvrdú podlahu, 1x 28-37 mm adaptér Lacný tovar ide nakúpiť bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii hubice a kefy k vysávačom! Pripravili sme výnimočné produkty v spomínanej rubrike za najnižšiu cenu! Nebojte sa, máme toho viac, pozrite sa tiež na ďalší preverený tovar značky Menalux. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Menalux vás a vašich blízkych obohatí o vynikajúci tovar Veď to vidíte sami!

V zľave tento produkt Hubica Menalux na tvrdé podlahy - univerzálna BSL 22 od obľúbenej značky so zárukou kvality Menalux možno získať tady za dobrú cenu! Teraz za akčnú cenu 17 EUR.