Hubica na mačacie a psie chlpy s univerzálnou hlavou

Hubica je prioritne určená na vysávanie zvieracích chlpov a vlasov. Vhodná na koberce, čalúnený nábytok a iné mäkké textilné povrchy. Vďaka... viac informácií »
Hubica na mačacie a psie chlpy s
Značka: HQ
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Hubica je prioritne určená na vysávanie zvieracích chlpov a vlasov. Vhodná na koberce, čalúnený nábytok a iné mäkké textilné povrchy. Vďaka...

Hubica je prioritne určená na vysávanie zvieracích chlpov a vlasov. Vhodná na koberce, čalúnený nábytok a iné mäkké textilné povrchy.
Vďaka prispôsobiteľnej hlave ju môžete použiť na všetky rúrky s kruhovým priemerom od 30 do 37 mm. Rúrku umiestnite do hubice a otáčajte hlavicou. Pomocou sťahovacej gumičky, ktorá je vovnútri závitu, ju takto upevníte na rúrke. Dobre ju dotiahnite.
Hubica má záber 240 mm a maximálnu výšku 60 mm.
Spodnú – červenú lištu – zdvíhač chlpov a nití – môžete ľahko vymeniť, alebo vyprať a znovu používať. Na výmenu použite náhradnú lištu pre hubicu na zvieracie chlpy
Výnimočný a žiadaný produkt Hubica na mačacie a máte možnosť dostať pohodlne na webe v známej sekcii hubice a kefy k vysávačom. Teraz nájdete zľavnené produkty zo spomínanej kategórie za rozumné peniaze. Nebojte sa, máme toho viac, mrknite tiež na viac produktov od výrobcu HQ. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Vysokokvalitný produkt Hubica na mačacie a psie chlpy s univerzálnou hlavou od obľúbenej značky so zárukou kvality HQ pohodlne dostanete aktuálne navždy výhodne! Ponuky od 8 EUR.