Hubica na tvrdé podlahy BSL24B Menalux

Originálna parketová hubica MENALUX (dcérska spološnosť koncernu Electrolux), vhodná pre všetky vysávače s kruhovým prierezom trubiek s priemerom 32... viac informácií »
Hubica na tvrdé podlahy BSL24B
Značka: Menalux
18,93 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna parketová hubica MENALUX (dcérska spološnosť koncernu Electrolux), vhodná pre všetky vysávače s kruhovým prierezom trubiek s priemerom 32...

Originálna parketová hubica MENALUX (dcérska spološnosť koncernu Electrolux), vhodná pre všetky vysávače s kruhovým prierezom trubiek s priemerom 32 a 35 mm.Hubica je vybavená obvodovou kefou z pravých prírodných štetín a vďaka distančným kolieskam zaistí šetrné upratovanie vašich podláh – či už doma máte linoleum, plávajúce podlahy alebo kachličky.
· 100% prírodný vlas na šetrnné upratovanie tvrdých podláh· Nízka hlučnosť · Navrhnutá na všetky typu tvrdých podláh· Extra široká pre maximálny výkonPriemer 32 alebo 35mm Obsah: 1 ks hubica na tvrdú podlahu1 ks 32/35 mm adaptér Zľavový produkt môžete nakúpiť práve teraz na webe v populárnej kateogrii hubice a kefy k vysávačom. Teraz si môžete zaobstarať výnimočné kúsky z našej kategórie na pár kliknutí. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, mrknite tiež na viac skvelých produktov od dodávateľa Menalux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Dodávateľ Menalux svojim zákazníkom dodáva vysoko kvalitný sortiment.

Zľavnený kus Hubica na tvrdé podlahy BSL24B Menalux od značky so skvelou reputáciou Menalux je možné zaobstarať práve dnes za super peniaze! Teraz možno objednať len za 18,93 EUR.