Hubica na tvrdé podlahy ETA PREMIUM CARE

Parketová hubica v čiernej farbe je ideálna na šetrné vysávanie všetkých tvrdých podláh. Využijete ju ako na dlažby, linoleá a vinyl, tak aj na... viac informácií »
Hubica na tvrdé podlahy
Značka: ETA
25 EUR
Overiť dostupnosť »
Parketová hubica v čiernej farbe je ideálna na šetrné vysávanie všetkých tvrdých podláh. Využijete ju ako na dlažby, linoleá a vinyl, tak aj na...

Parketová hubica v čiernej farbe je ideálna na šetrné vysávanie všetkých tvrdých podláh. Využijete ju ako na dlažby, linoleá a vinyl, tak aj na plávajúce podlahy a drevené parkety. Parketová hubica na upratovanie využíva vlákna z konskej vlásne, ktoré lepšie zachytávajú prach a drobné nečistoty. Hubica tiež po podlahe lepšie kĺže, nemusíte sa tak báť poškriabania ani chúlostivých povrchov, ako je mramor alebo drevo.

Patentovaný flexibilný kĺb s otočným systémom umožňuje pohyb vysávača aj do horšie prístupných miest.
Určená na šetrné vysávanie parkiet a ďalších tvrdých podláh (napr. plávajúcich podláh, dlažby, linolea a pod.)
Vlákna z konskej vlásie, šetrné k podlahe
Patentovaný flexibilný kĺb s otočným systémom umožňuje ľahký pohyb a vysávanie aj ťažko prístupných miest
Aretačný pripojovací zámok
Pripojovací priemer príslušenstva 35 mm
Šírka záberu 320 mm
Výška hubice 90 mm Často vyhľadávaný tovar možno zakúpiť bezstarostne tu a teraz na našom webe v známej sekcii hubice a kefy k vysávačom! Teraz môžete získať zľavnené výrobky zo spomínanej rubriky za výpredajovú cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, náš sortiment je široký! U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých kúskov od výrobcu ETA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasný dodávateľ ETA dodáva veľmi kvalitné výrobky

Akčný produkt Hubica na tvrdé podlahy ETA PREMIUM CARE od obľúbeného výrobcu ETA pohodlne zoženiete práve tu za výhodnú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 25 EUR.