Hubica na vŕtanie k vysávači Electrolux ZE032

HOBBY NÁSTAVEC - POMÔCKA VHODNÁ PRI VŔTANÍ Ideálna zamedzenie prašnosti počas vŕtania! Týmto nástavcom prestrčíte vrták a všetok prach bude... viac informácií »
Hubica na vŕtanie k vysávači
HOBBY NÁSTAVEC - POMÔCKA VHODNÁ PRI VŔTANÍ Ideálna zamedzenie prašnosti počas vŕtania! Týmto nástavcom prestrčíte vrták a všetok prach bude...

HOBBY NÁSTAVEC – POMÔCKA VHODNÁ PRI VŔTANÍ
Ideálna zamedzenie prašnosti počas vŕtania! Týmto nástavcom prestrčíte vrták a všetok prach bude vysiaty priamo do vysávača. Nástavec vďaka podtlaku ihneď priľne k povrchu. Dá sa použiť u vysávačov, ktoré sú vybavené hadicou s priemerom 32->35 mm. Žiadaný produkt Hubica na vŕtanie k máte možnosť kúpiť priamo tu na našich stránkach umiestnený v kategórii hubice a kefy k vysávačom! Teraz si môžete vybrať podobné kusy v spomínanej rubrike z pohodlia domova! Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie preverené produkty od dodávateľa Electrolux. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca Electrolux dodáva pre svojich zákazníkov kvalitné výrobky Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Tento veľmi obľúbený kus Hubica na vŕtanie k vysávači Electrolux ZE032 od výrobcu so skvelou povesťou Electrolux je k dostaniu u nás teraz za výhodné peniaze! Akčné ceny od 11 EUR.