Hubica Philips Tri-Active Max

Veľa obľúbený kus Hubica Philips Tri-Active Max od nášho známeho výrobcu Philips jednoducho môžete zohnať v súčasnosti v akcii. Ceny od 68,49 EUR.
Hubica Philips Tri-Active Max
Značka: Philips
68,49 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Originálna hubica Philips Tri-Active Max pre vysávače radu PerformerPro, PerformerExpert ECO, PowerPro Expert ECO a PowerPro Ultimate. Hubica je inovovaná a oproti predchádzajúcej hubici Tri-Active má väčší nasávací otvor pre ľahšie zachytávanie častíc, ohybný husí krk a väčšie kolieska s priemerom 65 mm.
Hubica je špeciálne určená pre vysávače Philips, ktorých rúrka je v mieste zasunutia do hubice vybavená pevným valcovým výstupkom. Rúrka na konci hubice má posuvnú mechanickú hlavu – pre vysunutie rúrky z hubice ju musíte mierne zatlačiť, odistí sa tým výstupok na trubke a diely idú od seba odpojiť. Inak je ich spojenie pevné.Rovnako je možné hubicu nasadiť na rúrky s priemerom 35 mm a spojenie je dostatočné a pevné.
Pri zasunutých kefách je hubica učená na vysývanie kobercov a mäkkých povrchov. Na klznej ploche sú dva modré pásiky na zachytávanie vlasov a nití.Po zošliapnutí mechanického prepínača na hornej strane hubica sa vysunú predné a zadné kefy, spoločne aj s modrými kefami po stranách hubica. V tejto polohe je hubica určená na vysávanie pevných povrchov – parkiet, plávajúcich podláh alebo linolea.
 
Konkrétne vhodná pre tieto modely:FC8720 – FC8728FC9190 – FC9199FC9720 – FC9725FC9911 – FC9929