Hubica podlahová Bosch BBZ 124HD

Tento neodolateľný produkt ide nakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii hubice a kefy k vysávačom! Teraz nájdete unikátne... viac informácií »
Hubica podlahová Bosch BBZ
Značka: Bosch
46 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento neodolateľný produkt ide nakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii hubice a kefy k vysávačom! Teraz nájdete unikátne...

Tento neodolateľný produkt ide nakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii hubice a kefy k vysávačom! Teraz nájdete unikátne kusy v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii! Známy dodávateľ Bosch dodáva svojim zákazníkom špičkové produkty. A to ešte nie je všetko! U nás toho nájdete oveľa viac, máme však aj v ponuke viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Bosch. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.
Parketová hubica DuoSoft – určená na dôkladné vysávanie tvrdých podláh. Je vybavená dvomi kefami, ktoré zaistia dokonalé vysatie vašich podláh. Hubice je vhodná pre rady BSG8…, BSG7…, BSG6…, BSGL4…, BSGL 3…, BSGL5…, BGL 4… a BGL35…

 Doručenie na výdajne miesta zásielkovne SR ZADARMO!

Veľa obľúbený kus Hubica podlahová Bosch BBZ 124HD od populárneho výrobcu Bosch možno nájsť práve teraz v našej ponuke za primerané peniaze! Na zohnanie práve v akcii za 46 EUR.