robot-vysavac.sk

Iluminačná hubica pre Dyson V15

Úplne jedinečný výrobok Iluminačná hubica pre Dyson V15 od populárneho výrobcu Dyson môžete nájsť online vo výhodnej akcii. Práve teraz len za 133,44 EUR.
Iluminačná hubica pre Dyson
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
133,44 EUR

Popis produktu

Hubica s mäkkým valcom špeciálne vyvinutá na upratovanie hladkých podláh. Odstraňuje veľké nečistoty aj jemný prach súčasne.
Táto hubica ovetľuje povrch diódou, ktorá krásne osvetlí všetky nečistoty. Oproti predchádzajúcemu modelu hubica už z hornej strany nenájdete prepínanie na vypnutie a zapnutie osvetlenia.
Motor priamo poháňajúci rotačný valecMotor je umiestnený vo vnútri rotačného valca, čím umožňuje využitie plnej šírky valca na upratovanie od kraja ku kraju.
Rotačný valec s mäkkým povrchom a karbónovými vláknamiMäkký povrch valca z jemných našuchorených nylonových vlákien zachytáva väčšie nečistoty, zatiaľ čo antistatické karbónové vlákna odstraňujú jemný prach.
Unikátna konštrukcia podlahovej hubiceNamiesto rotačnej kefy so štetinami používa táto špeciálne vyvinutá hubica rotujúca valec, ktorý zachytáva jemný prach aj väčšie nečistoty súčasne.
Svetelný lúč detekuje častice, ktoré bežne nevidíte.Ostrý svetelný lúč svietiaci pod presným uhlom urobí viditeľným aj jemný neviditeľný prach na hladkých podlahách, takže ho vysajete naozaj dôkladne. Lúč sa dá zapnúť / vypnúť zeleným prepínačom na pravej hornej strane hubica.
Vhodné pre: tyčové batériové vysávače Dyson od radu V7, V8, V10, V11 a V15.Pozor! Táto hubica nie je vhodná pre modely V12 Slim Absolute a Omniglide.