JOLLY DF1 – Univerzálny filter do digestoru, tukový

Univerzálny filter do digestoru s odvetrávaním - tukový. Chráni Vašu kuchyňu od tukových výparov, udržuje vzduch čistejší a zdravší. Vhodný pre... viac informácií »
JOLLY DF1 - Univerzálny filter do digestoru
Značka: Jolly
3 EUR
Overiť dostupnosť »
Univerzálny filter do digestoru s odvetrávaním - tukový. Chráni Vašu kuchyňu od tukových výparov, udržuje vzduch čistejší a zdravší. Vhodný pre...

Univerzálny filter do digestoru s odvetrávaním – tukový. Chráni Vašu kuchyňu od tukových výparov, udržuje vzduch čistejší a zdravší. Vhodný pre všetky typy plochých odsávačov pary.
Rozmer: 470 x 560 mm Super produkt JOLLY DF1 – Univerzálny filter do možno zohnať práve teraz tu na našom webe zaradený v rubrike príslušenstvo k odsávačom pár. Teraz kúpite ostatné výrobky z tejto populárnej sekcie za výpredajovú cenu. Táto značka Jolly svojim zákazníkom dodáva prémiové výrobky Však to vidíte sami. Samozrejme, že to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Máme v ponuke ďalšie kvalitné kúsky značky Jolly. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný produkt JOLLY DF1 - Univerzálny filter do digestoru, tukový od spoločnosti so zárukou kvality Jolly pohodlne zoženiete na našich stránkach za skvelú cenu. Teraz môžete mať za 3 EUR.