JOLLY DF2 – Univerzálny pachový filter do digestoru

Univerzálny filter do digestorov bez odvetrávania - pachový. Pre recirkulačné odsávače pary, odstraňuje nežiaduce pachy počas varenia. Tento filter... viac informácií »
JOLLY DF2 - Univerzálny
Značka: Jolly
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Univerzálny filter do digestorov bez odvetrávania - pachový. Pre recirkulačné odsávače pary, odstraňuje nežiaduce pachy počas varenia. Tento filter...

Univerzálny filter do digestorov bez odvetrávania – pachový. Pre recirkulačné odsávače pary, odstraňuje nežiaduce pachy počas varenia.
Tento filter sa používa v prípade, ak máte odsávač pary, ktorá vám vysatý pach znovu vráti do kuchyne. Tento vzduch musíte zbaviť nielen pachu (preto používate digestor), ale tiež jemných čiastočiek tuku.
Na zachytenie tukových čiastočiek sa používa biela časť filtru. Preto u tiež obracajte smerom dolu – teda ako prvú vrstvu, na ktorú sa vysiaty vzduch dostane. Druhá vrstva – čierna – je tvorená z uhlíkových vlákien, ktoré zachytia pachové čiastočky.
Ak budete tento filter vo vašej kuchyni používať, čaká vás rozhodne menej upratovania – skrinky a dvierka už nebudú potiahnuté vrstvou mastného povlaku…
Pozor!Oba filtre sa časom nasýtia a stratia tak svoju funkčnosť. Musíte ich preto raz za čas vymeniť. Záleží však na tom ako často varíte a využívate digestor.
Filter upravíte jednoduchým zastrihnutím podľa veľkosti vášho digestoru.
Rozmer: 470 x 560 mm, hrúbka materiálu cca 10 mm Kvalitný a obľúbený produkt môžete zaobstarať teraz na stránkach zaradený v rubrike príslušenstvo k odsávačom pár! Teraz získate nové produkty zo spomínanej kategórie za výhodnú cenu.

Tento žiadaný tovar JOLLY DF2 - Univerzálny pachový filter do digestoru od skvelej značky Jolly jednoducho zaobstaráte u nás právě naozaj lacno! Akčná cena od 6 EUR.