robot-vysavac.sk

Kärcher WD 3 S nerez

Tento žiadaný tovar Kärcher WD 3 S nerez od známeho popredného výrobcu Kärcher ľahko môžete nájsť tady skutočne lacno. Vo skvelej akcii za 124,14 EUR.
Kärcher WD 3 S
Overiť dostupnosť »
Značka: Kärcher
124,14 EUR

Popis produktu

Nová a lepšia reinkarnácia klasického a overeného pracanta – viacúčelový vysávač WD 3 S zaujme 17 l nerezovou nádobou, 4 m káblom, 2 m sacou hadicou a jednodielnym patrónovým filtrom. Super pomer výkonu a ceny.
Viacúčelový vysávač WD 3 S je výkonný a energeticky účinný so spotrebou iba 1 000 W.Stroj, sacia hadica a podlahová hubica Clips sú dokonale zladené – pre najlepšie výsledky čistenia jemných alebo hrubých nečistôt na suchu aj mokrom povrchu. Vysávač na mokré a suché vysávanie zaujme kompaktným dizajnom a robustnou plastovou nádobou s objemom 17 litrov, 4 m káblom, 2 m sacou hadicou a fleecovým / papierovým filtračným vreckom. Vďaka jednodielnemu patrónovému filtru je možné vysávať mokré aj suché nečistoty bez nutnosti výmeny filtra.

Funkcia ofukovania je užitočná na čistenie ťažko prístupných miest.Hadica sa ukladá zavesením na hlavu stroja, čím sa šetrí miesto. Kábel je možné uložiť na káblový hák, rúrky a podlahové hubice sa ukladajú na zadnú časť nárazníka za nádobou.Uzamykací systém „Pull & Push“ umožňuje jednoduché otváranie a zatváranie nádoby. Rukoväť vysávača je možné sňať a príslušenstvo pripojiť priamo k sacej hadici.
Chytrá vychytávka: Nástroje alebo malé diely je možné odložiť priamo na plochu na hlave stroja, kde sú pre ňu vytvorené špeciálne úchyty. Ergonomicky tvarovaná sklápacia čierna rukoväť umožňuje pohodlné prenášanie.
CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY A VÝHODY
Jednodielny kartušový filterNa mokré a suché vysávanie bez dodatočnej výmeny filtra. Jednoduchá montáž a demontáž filtra otáčaním bez dodatočného zaisťovacieho dielu.Praktická úschova káblov a príslušenstvaPriestorovo úsporné, bezpečné a ľahko dostupné úložisko príslušenstva. Napájací kábel je možné bezpečne uložiť pomocou integrovaných káblových háčikov.Uloženie sacej hadice na hlave zariadeniaSaciu hadicu je možné priestorovo úsporne skladovať zavesením na hlavu prístroja. Intuitívne zabezpečovacie mechanizmy pre ľavákov aj pravákov.Odkladací priestorNa bezpečné uloženie náradia a malých dielov, ako sú skrutky a klince.Praktická funkcia fukáraVšade tam, kde vysávanie nie je možné, pomôže praktická funkcia fukára.Odstraňovanie nečistôt bez námahy, napr. že štrkového lôžka.Vliesové filtračné vreckoTrojvrstvový fleecový materiál extrémne odolný proti roztrhnutiu. Pre dlhší sací výkon a vysokú kapacitu zadržiavania prachu.Medziparkovanie rukoväte na hlave zariadeniaPri prestávke v práci rýchlo zaparkujte rukoväť na hlave zariadenia.Zariadenie, sacia hadica a podlahová hubica sú optimálne zladenéNa dosiahnutie najlepších výsledkov čistenia bez ohľadu na to, či sa jedná o suchú alebo mokrú, jemnú alebo hrubú nečistotu.Pre maximálne pracovné pohodlie a flexibilitu pri vysávaní.Uzatvárací systém „Pull & Push“ – pre ľahké, rýchle a bezpečné otváranie a zatváranie nádoby.Ergonomicky tvarovaná rukoväťUmožňuje ľahkú prepravu prístroja.
Technické údajeSpotreba energie (W) 1000Objem nádrže (l) 17Materiál nádrže NEREZFarba Hlava zariadenia žltá, Nárazník zariadenia žltý, Nádrž nerezPripojovací kábel (m) 4Menovitý priemer – príslušenstvo (mm) 35Druh prúdu (V/Hz) 220 – 240 / 50 – 60Hmotnosť bez príslušenstva (kg) 4,5Hmotnosť vrátane obalu (kg) 6,6Rozmery (D x Š x V) (mm) 349 x 328 x 492
VybavenieSacia hadica, 2 m, s ohnutou rukoväťou, PlastOdnímateľná rukoväťSacie rúrky, 2 kusy, 0.5 m, 35 mm, PlastHubica na vysávanie mokrých/suchých nečistôt, ClipsŠkárová hubicaVliesové filtračné vrecko, 1 kusyFiltračná patróna, jeden kusOtočný spínač (Zap/Vyp)Funkcia fukáraMedzi parkovacou polohou rukoväte na hlave zariadeniaUloženie sacej hadice na hlave zariadeniaĎalšie úložisko príslušenstvo na hlave zariadeniaÚložný priestor pre drobné predmetySklopná rukoväťHák na kábelParkovacia polohaUloženie príslušenstva na prístrojiOchrana proti nárazuVodiace kolieska, 4 kusy