Kazetový filter EF116 pre čističku vzduchu Electrolux EAP 450

Kazetový filter EF116 do čističiek vzduchu Electrolux EAP 450. Čistý vzduch, ktorý Vaša čistička vzduchu vypúšťa do Vášho domova je výslednom... viac informácií »
Kazetový filter EF116 pre čističku vzduchu
Značka: Electrolux
129,78 EUR
Overiť dostupnosť »
Kazetový filter EF116 do čističiek vzduchu Electrolux EAP 450. Čistý vzduch, ktorý Vaša čistička vzduchu vypúšťa do Vášho domova je výslednom...

Kazetový filter EF116 do čističiek vzduchu Electrolux EAP 450.
Čistý vzduch, ktorý Vaša čistička vzduchu vypúšťa do Vášho domova je výslednom filtrovania prichádzajúceho vzduchu cez filtre.
Kazetový filter je 3v1:- umývateľný antibakteriálny pred-filter odstraňujúci zvieracie chlpy a veľké poletujúce častice vo vzduchu a znižuje množstvo chlpov a prachu vo Vašej domácnosti. Antimikrobiálny povlak Cleancel účinne redukuje baktérie a plesne vo vzduchu, ktorý dýchate a odstraňuje zápach vytvorený mikroorganizmami.- umývateľný True HEPA filter zachytí 99,97% znečistených častíc, napr. dym z cigariet, peľ, prach a ďalšie alergény.- umývateľný AOC (Advanced Odour Control) uhlíkový filter bol špeciálne navrhnutý tak, aby zachytil nepríjemné pachy z domácich zvierat, fajčenia, varenia a iné pachy, ktoré sa v domácnosti bežne vyskytujú.
Indikátor na filtre signalizuje, že je potrebné tento filter vymeniť. Doba výmena sa môže líšiť v závislosti na počte hodín, kvalite vzduchu a umiestnenie jednotky. Filter vydrží zhruba jeden rok. Kazetový filter je umývateľný a môže sa použíť znovu raz alebo dvakrát. Tento obľúbený produkt Kazetový filter EF116 pre čističku vzduchu Electrolux EAP 450 možno zakúpiť tiež tu na webe v rubrike čističky vzduchu a zvlhčovače! Máme pre vás obľúbené kusy z našej sekcie za výhodnú cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac! U nás totiž nájdete viac produktov od výrobcu Electrolux. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy výrobca Electrolux dodáva prvotriedny sortiment

Zaujímavý produkt Kazetový filter EF116 pre čističku vzduchu Electrolux EAP 450 s osvedčenou značkou Electrolux je možné kúpiť aktuálne na našej webovej stránke za skvelú cenu! Na zohnanie práve v akcii za 129,78 EUR.