Kompletná hadica pre vysávače Electrolux Cyclone XL, Maximus, Ultra Silencer, Accelerato

Kompletná neoriginálna náhradná hadica - teda vrátane koncovky do vysávača a držadla, vhodná pre širokú škálu vysávačov: napríklad pro Cyclone... viac informácií »
Kompletná hadica pre vysávače Electrolux
Značka: Electrolux
14,92 EUR
Overiť dostupnosť »
Kompletná neoriginálna náhradná hadica - teda vrátane koncovky do vysávača a držadla, vhodná pre širokú škálu vysávačov: napríklad pro Cyclone...

Kompletná neoriginálna náhradná hadica – teda vrátane koncovky do vysávača a držadla, vhodná pre širokú škálu vysávačov: napríklad pro Cyclone XL, Maximus, Ultra Silencer, Accelerato a další typyDĺžka hadice: 1,6mPriemer držadla do trubky: 32 mm
Tento zľavnený produkt ide kúpiť ľahko na stránkach v známej rubrike hadice pre vysávače. Teraz si môžete vybrať akčné kusy z tejto sekcie jednoducho online. Populárna značka medzi zákazníkmi Electrolux ponúka špičkové produkty za parádnu cenu. To nie je všetko, naša ponuka je široká. Máme v ponuke tiež ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Electrolux. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný produkt Kompletná hadica pre vysávače Electrolux Cyclone XL, Maximus, Ultra Silencer, Accelerato pochádzajúce od značky Electrolux jednoducho môžete získať tu teraz práve za outletovú cenu. Teraz možno objednať len za 14,92 EUR.