Kompletný filter vrátane podsady Rapido a ErgoRapido

Potrebujete novú podsadu na upevnenia filtra vo svojom vysávači? Máme riešenie - originálny set podsady aj filtra pre vysávače Electrolux/AEG Rapido a... viac informácií »
Kompletný filter vrátane podsady Rapido a
Značka: Electrolux
15,13 EUR
Overiť dostupnosť »
Potrebujete novú podsadu na upevnenia filtra vo svojom vysávači? Máme riešenie - originálny set podsady aj filtra pre vysávače Electrolux/AEG Rapido a...

Potrebujete novú podsadu na upevnenia filtra vo svojom vysávači? Máme riešenie – originálny set podsady aj filtra pre vysávače Electrolux/AEG Rapido a ErgoRapido.
Odporúčame filter očistiť nad odpadkovým košom zakaždým, keď vyprázdnite nádobu na prach. Potiahnutím za červené držadlo vovnútri filtra dôjde k jeho skrčeniu – po povolení držadla pružina vráti filter do pôvodného tvaru. Tým sa filter očistí od hrubých nečistôt. Na udržania kvalitnej filtrácie odporúčame filter meniť 1x za pol roka.

Tento set je vhodný pre: 
Electrolux:EERC70EB/EERC70IWEERC72EB/EERC72IW
AEGCX7-1-30EB/CX7-1-30IW
V zľave tovar Kompletný filter vrátane podsady Rapido a ErgoRapido máte možnosť zohnať práve teraz tu u nás umiestnený v kategórii filtre do vysávačov. Máme pre vás nové kúsky zo spomínanej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu!

Tento skvelý produkt Kompletný filter vrátane podsady Rapido a ErgoRapido od populárneho výrobcu Electrolux pohodlne zoženiete teraz vo výhodnej akcii. Aktuálne v akcii za 15,13 EUR.