Koncentrát na koberce Dr. Schutz

Výnimočný a žiadaný tovar Koncentrát na koberce Dr. Schutz od značky so skvelou reputáciou Dr. Schutz možno získať teraz v bezva akcii. Práve možno objednať len za 25,88 EUR. EAN: 4001936007404
Koncentrát na koberce Dr.
Značka: Dr. Schutz
25,88 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Vysoko účinný koncentrát na čistenie farebne stálych a vode odolných kobercov a čalúnenia zo syntetických látok a z vlny. Obsahuje tiež veľmi kvalitné aktívne substancie, ktoré zabraňujú zvýšenému znovu zašpineniu vyčistenej plochy. Obsahuje rozpúšťač škvŕn, odpeňovač a Fresh-Up formuláciu pre lepší a svieži vzduch v miestnosti.
Použitie:Koberce dôkladne vysajte rotačnou (turbo) kefou, u citlivých vlákie (napr. u vlny) použite výkonný vysávač s plocou hubicou. Vychodené cestičky a škvrny popr. predstriekajte produktom Fresh-Up 2v1.
Pri bežno znečistení použite Koncentrát na koberce v pomere 1:60 až 1:70 (150 ml na 10 litrov vody). Roztok nalejte do nádoby s čistou vodou v extraktoru a koberec čistite extrakčnou metódou podľa návodu na prístroji. Následne celú plochu ešte raz prečistite extračne čistou vodou. Po zaschnutí plochu znovu vysajte vysávačom s kefou popr. s plochou hubicou.
Upozornenie: Vyvarujte sa premáčaniu koberca, obzvlášť u materiálov citlivých na vlhkosť. Pozor tiež u niektorých typov kladenia – voľné, napánané, popr. zdvojené podlahy! Pred použitím vyskúšajte odolnosť farieb a materiálov na nenápadnom mieste. Skontrolujte odolnosť lepidla voči vode. Chúlostivé povrchy (napr. drevo, kovy, lakované povrchy) nesmú prísť s čistiacim roztokom do styku.
Možnosť použitia d ovšetkých extraktorov.
Spotreba 750 ml = 70 m2