Koncovka hadica Miele S300/S400

Alternatívna koncovka hadice na vsunutie do vysávača, pre vysávače Miele.Starú koncovku odoberte z hadice tým, že zatlačíte na koncovku a na západky... viac informácií »
Koncovka hadica Miele S300/S400
Značka: Miele
7,97 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívna koncovka hadice na vsunutie do vysávača, pre vysávače Miele.Starú koncovku odoberte z hadice tým, že zatlačíte na koncovku a na západky...

Alternatívna koncovka hadice na vsunutie do vysávača, pre vysávače Miele.Starú koncovku odoberte z hadice tým, že zatlačíte na koncovku a na západky v protiľahlých otvoroch. Vysunie sa tým zaisťovací krúžok a vysuňte hadicu aj s manžetou.Následne vsuňte hadicu do novej koncovky a zaistite zaisťovacím krúžkom. Veľmi žiadaný kus Koncovka hadica Miele S300/S400 je na získanie okrem iného tu na našich stránkach zaradený v kategórii hadice pre vysávače. Máme pre vás ďalšie produkty v spomínanej kategórii za super peniaze! Nebojte sa, máme toho viac, preskúmajte u nás taky ďalšie kvalitné produkty značky Miele. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľmi obľúbený produkt Koncovka hadica Miele S300/S400 od dodávateľa kvalitných produktov Miele jednoducho zaobstaráte u nás za rozumné peniaze. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 7,97 EUR.