Kôš na obuv a svetre do sušičky bielizne Electrolux

Tento obľúbený produkt možno zakúpiť okrem iného na webe umiestnený v sekcii prípravky do umývačiek riadu! Teraz získate ešte podobné výrobky... viac informácií »
Kôš na obuv a svetre do
Tento obľúbený produkt možno zakúpiť okrem iného na webe umiestnený v sekcii prípravky do umývačiek riadu! Teraz získate ešte podobné výrobky...

Tento obľúbený produkt možno zakúpiť okrem iného na webe umiestnený v sekcii prípravky do umývačiek riadu! Teraz získate ešte podobné výrobky vo spomínanej sekcii za najlepšie ceny!
Vážení zákazníci, vzhľadom k neustálym zmenám vo výrobe nových sušičiek bielizne  Electrolux, tento kôš sa nebude dať do Vašej sušičky použiť. V návode k sušičke je táto výnimka zmienená, avšak kvôli overeniu, aby ste zakúpený tovar nemuseli vracať, prosíme uveďte do poznámky v objednávke Prod.No (príp. PNC) sušičky zo strieborného výrobného štítku umiestneného na dverách sušičky.
V spoločnosti Electrolux chápu, že nie všetko, čo do sušičky dáte, je potrebné bezpodmienečne roztočiť.Počas sušenia mäkkých hračiek, vlnených odevov, spodnej bielizne alebo tenisiek je sušiak Electrolux bezpečným a spoľahlivým riešením. Je vhodný pre sušičky AEG, Electrolux s tepelným čerpadlom ako príslušenstvo RA5, RA6, RA11 a RA12 – viac nájdete v pripojenom obrázku.Osadením koša je podmienené plastovým kužeľom na zadnej strane bubnu – na obrázku diel č. 605.Pokiaľ máte sušičku, ktorá tento úchytku-trň nemá, môžete využiť novší model koša na sušenie.

Veľa podarený produkt Kôš na obuv a svetre do sušičky bielizne Electrolux od výrobcu so skvelou povesťou Electrolux je možné nakúpiť v našej ponuke skutočne výhodne! Teraz nakúpite za 42 EUR.