robot-vysavac.sk

Kôš na poháriky do umývačky riadu

Zľavnený výrobok Kôš na poháriky do umývačky riadu od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Electrolux môžete zaobstarať teraz za akčnú cenu. V akcii od 21,87 EUR. EAN: 9029795540
Kôš na poháriky do

Popis produktu

Taktiež premýšľate, kam uložiť do umývačky všetky poháre od vína, tak aby sa nepoškodili a dokonale umyli? Electrolux vám ponúka riešenie!
Vďaka špeciálnemu variabilnému stojanu pre všetky typy pohárov môžete zabudnúť na ručné umývanie a leštenie. Aj tie najkrehkejšie poháriky umyjete v umývačke bez rizika prevrhnutia a rozbitia.Tento držiak pojme až 8 pohárov – od malých až po tie najvyššie. Potrebujete umyť len štyri? Nie je problém. Jednoduchým sklopením jedného ramena zúžite veľkosť stojanu na polovicu a ušetríte tým miesto v umývačke.
Na úsporu miesta aj mimo umývačku sa dá stojan jednoducho zložiť a zasunúť do úložného priestoru. Po zložení je len 5 cm široký! Proste dokonalé riešenie.
Jednoduchým zatlačením nožičky pohára do modrej gumovej „spojky“ dôjde k jej prelomeniu vovnútri stojanu a uchytením nôžky pohárika pod uhlom tak, aby v nožičke nezostávala stáť voda.