Kovová teleskopická tyč Electrolux ZE040 pre vysávače s priemerom 32 mm

Veľa predávaný výrobok Kovová teleskopická tyč Electrolux ZE040 pre vysávače s priemerom 32 mm možno zakúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe v... viac informácií »
Kovová teleskopická tyč Electrolux ZE040 pre vysávače s priemerom
Veľa predávaný výrobok Kovová teleskopická tyč Electrolux ZE040 pre vysávače s priemerom 32 mm možno zakúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe v...

Veľa predávaný výrobok Kovová teleskopická tyč Electrolux ZE040 pre vysávače s priemerom 32 mm možno zakúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe v známej kategórii trúbky k vysávačom. Teraz kúpite obľúbené produkty zo spomínanej sekcie za výborné peniaze. Ale to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Máme v ponuke však ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Electrolux. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Vedúci výrobca Electrolux poskytuje vysoko kvalitné výrobky. Kovová roztiahnuteľná teleskopická tyč pre vysávače s priemerom 32 mm.
Originály výrobok firmy Electrolux dodávaný pod obalm ich dcérskej spoločnosti Menalux. Značka Menalux je súčasťou Electrolux Group. 
Užšia strana, ktorá sa zasunie do hubice má mierne kónický tvar. U ústia má vonkajší priemer 31 mm, potom cca 2 cm od kraja 32 mm. Kónický tvar je pre ľahšie nasadenie hubice.Viď foto.
 
Horná širšia strana, do ktorej sa zasunie ústie hadice má vnútorný priemer 32 mm.Dĺžka roztiahnuteľnej tyče je od 54,5 cm do 85 cm pri maximálnom roztiahnutí.

Tento výnimočný produkt Kovová teleskopická tyč Electrolux ZE040 pre vysávače s priemerom 32 mm od spoločnosti s popredným postavením na trhu Electrolux jednoducho zaobstaráte u nás právě za najnižšiu cenu! Teraz získate od 25 EUR.