Magnetická hraničná páska pre robotické vysávače Neato

Magnetická hraničná páska 4 m pre robotické vysávače Neato.Pred vysávaním položte hraničnú magnetickú pásku na rovnú podlahu, tam kde nechcete... viac informácií »
Magnetická hraničná páska pre robotické vysávače
Značka: Neato
33,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Magnetická hraničná páska 4 m pre robotické vysávače Neato.Pred vysávaním položte hraničnú magnetickú pásku na rovnú podlahu, tam kde nechcete...

Magnetická hraničná páska 4 m pre robotické vysávače Neato.Pred vysávaním položte hraničnú magnetickú pásku na rovnú podlahu, tam kde nechcete aby robot vysával. Keď robot pásku rozpozná, tak sa oblasti vyhne.
Je vhodná pre všetky typy robotických vysávačov Neato.
Tento kvalitný a žiadaný produkt môžete zohnať bez ťažkostí tu u nás zaradený v rubrike hubice a kefy k vysávačom. Pripravili sme kvalitné produkty z tejto populárnej rubriky za extra cenu. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme v ponuke však viac produktov značky Neato. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento veľmi žiadaný produkt Magnetická hraničná páska pre robotické vysávače Neato od známeho dodávateľa Neato pohodlne zoženiete dnes za rozumné peniaze. V súčasnosti je k dispozícii za 33,99 EUR.